Tozkoparan İskender: Gölge

Genel Bakış

Yüzlerce yıl önce dünyamıza düşen bir göktaşına dokunarak fantastik güçler elde eden kemankeş İskender, gelecekten gelen ve tüm dünyaya kötülük yaymak isteyen bir düşmanla karşı karşıyadır. Bu savaş boyunca İskender, arkadaşlarının da yardımını alacak ve kötülüğün, hakimiyeti ele geçirmesine engel olacaktır.

Bölümler

 • 1
  Kahramanın Doğuşu45dk

  Dünyanın en yetenekli okçusu olan Tozkoparan İskender, yüzlerce yıl önce Dünyamıza düşen bir göktaşına dokunma cesaretini gösterir ve özel güçler kazanır.

 • 2
  İlk Taş45dk

  Gölge’nin ajanları, Ayasofya Camii’ndeki taşın yerini tespit etmeye çalışırken Tozkoparanlar da akademinin kütüphanesinde, Mete’nin görülerinden hareketle çizdiği sembolleri araştırarak Gölge’nin yerini tespit etmeye çalışırlar.

 • 3
  Yeni Tozkoparanlar45dk

  Gölge, Akademide gerçekleşecek öğrenci seçmeleri için engel olsa da başarılı olamaz, seçmeler gerçekleşir ve yeni öğrenciler Akademi’ye katılır. Pençe, Mavi Ay’dan iki kişi daha az olmasına rağmen Sinannın tutumu herkesi şaşırtır.

 • 4
  İçimizdeki Casus45dk

  Akademiyi koruyan bariyerin devre dışı kaldığı ve Gölge tarafından manipüle edilmiş bir casus olduğu bilgisi herkesin birbirinden şüphe etmesine sebep olur.

 • 5
  Sancak45dk

  İskenderin rüyasında gördüğü Osmanlı sancakları, Mete’nin semboller içeren görüleri sonrası, çözdükleri ipuçları ile birlikte Tozkoparanlar harekete geçer.

 • 6
  Tozkoparanların Yarışı45dk

  İskender ve Cenk arasında, İskenderin sancağı kurtarması yüzünden bir anlaşmazlık çıkar. Bunun üzerine, Fikri’nin önderliğinde Tozkoparanlar bir paintball alanında, sancağı ele geçirmeye çalışarak oklarla bir savaşı canlandıracaktır.

 • 7
  Şüphe45dk

  İskenderin gördüğü rüyadan sonra Tozkoparanlar İstanbul’a doğru yola çıkarlar. Mete’nin görüsünden gidecekleri yerin Arkeoloji Müzesi olduğunu anlarlar. Ancak Gölge’nin oyununu hesaba katmamışlardır.

 • 8
  Son Taş45dk

  İskenderin gördüğü rüyadan sonra Tozkoparanlar İstanbul’a doğru yola çıkarlar. Mete’nin görüsünden gidecekleri yerin Arkeoloji Müzesi olduğunu anlarlar. Ancak Gölge’nin oyununu hesaba katmamışlardır.

 • 9
  Köstebek45dk

  Elif, bedenine yerleştirilen özel bir çiple Gölge’nin ajanı haline gelmiştir. Arkadaşlarını zehirleyip onların zayıf düşmesine sebep olurken, Gölge, İskender için gelmektedir…

 • 10
  Aydınlık ve Karanlığın Savaşı45dk

  Gölge’nin manipüle ettiği onlarca insan, Elif’in önderliğinde birer robot gibi akademiye saldırır. İskender de Tozkoparanları bu savaşa hazırlamıştır. Çocuklar, Gölge’nin kuklası olan insanları alt etmeyi başarırlar. Fakat Cenk ve İskender’in asıl savaşları daha yeni başlamaktadır…

Yorumlar 0
Yorum yapabilmek için giriş yapman gerekli!Buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsin.
Listelenecek yorum bulunamadı. İlk yorumu sen atmaya nedersin?
Grup Kapak
Grup AdıGrup Adı

Grup Yöneticisi

Grup Bilgileri
Grup Resimleri
Grup Sosyal Bağlantıları
Grup Ayaları
 • Paylaşım

  Sadece grup yöneticileri paylaşım yapabilir

 • Gizlilik

  Sadece üye olanlar grubu görebilir