Korkma Ben Yanındayım

Genel Bakış

Ailesinin gözbebeği İnci (Nilsu Berfin Aktaş), Ulusözler Koleji’nin burslu öğrencisidir. Sınıf arkadaşı ve aynı zamanda okul sahibinin oğlu Mert’ten (Eren Ören) hamile kalır. Üniversite sınavına hazırlanan ve hayallerine koşan iki gencin hayatı sonsuza kadar değişir. Evlatlarının hayatındaki değişim aileleri de derinden etkileyecektir. İnci’nin annesi Seher (Günay Karacaoğlu), aynı okulda hademe olarak çalışmaktadır. Selahattin (Şevket Çoruh) ile kurdukları dünyada, evlatları için mücadele etmektedirler. En büyük hayalleri de onları her zaman gururlandıran kızları İnci’nin doktor olmasıdır. Turgut (Murat Aygen), Ulusözler Koleji’nin sahibi ve müdürüdür. Baskı ve korkuyla sindirdiği Aylin’le (Didem Balçın) evlilikleri proje gibidir. Aylin her ne kadar bu projenin bir parçası olarak kalsa da evlatları için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırdır. Henüz doğmamış bebeğin, iki genç ve aileleri üzerinde estireceği rüzgar merak konusudur.

Bölümler

 • 1
  Korkma Ben Yanındayım 1.Bölüm0dk

  Korkma Ben Yanındayım 1.Bölüm izle, Korkma Ben Yanındayım dizisinin 1.Bölümü tek parça full hd kalitesinde easyizle.com farkıyla burada sizlerle.

 • 2
  Korkma Ben Yanındayım 2.Bölüm0dk

  Korkma Ben Yanındayım 2.Bölüm izle, Korkma Ben Yanındayım dizisinin 2.Bölümü tek parça full hd kalitesinde easyizle.com farkıyla burada sizlerle.

 • 3
  Korkma Ben Yanındayım 3.Bölüm0dk

  Korkma Ben Yanındayım 3.Bölüm izle, Korkma Ben Yanındayım dizisinin 3.Bölümü tek parça full hd kalitesinde easyizle.com farkıyla burada sizlerle.

 • 4
  Korkma Ben Yanındayım 4.Bölüm0dk

  Korkma Ben Yanındayım 4.Bölüm izle, Korkma Ben Yanındayım dizisinin 4.Bölümü tek parça full hd kalitesinde easyizle.com farkıyla burada sizlerle.

 • 5
  Korkma Ben Yanındayım 5.Bölüm0dk

  Korkma Ben Yanındayım 5.Bölüm izle, Korkma Ben Yanındayım dizisinin 5.Bölümü tek parça full hd kalitesinde easyizle.com farkıyla burada sizlerle.

 • 6
  Korkma Ben Yanındayım 6.Bölüm0dk

  Korkma Ben Yanındayım 6.Bölüm izle, Korkma Ben Yanındayım dizisinin 6.Bölümü tek parça full hd kalitesinde easyizle.com farkıyla burada sizlerle.

 • 7
  Korkma Ben Yanındayım 7.Bölüm0dk

  Korkma Ben Yanındayım 7.Bölüm izle, Korkma Ben Yanındayım dizisinin 7.Bölümü tek parça full hd kalitesinde easyizle.com farkıyla burada sizlerle.

 • 8
  Korkma Ben Yanındayım 8.Bölüm0dk

  Korkma Ben Yanındayım 8.Bölüm izle, Korkma Ben Yanındayım dizisinin 8.Bölümü tek parça full hd kalitesinde easyizle.com farkıyla burada sizlerle.

 • 9
  Korkma Ben Yanındayım 9.Bölüm0dk

  Korkma Ben Yanındayım 9.Bölüm izle, Korkma Ben Yanındayım dizisinin 9.Bölümü tek parça full hd kalitesinde easyizle.com farkıyla burada sizlerle.

 • 10
  Korkma Ben Yanındayım 10.Bölüm0dk

  Korkma Ben Yanındayım 10.Bölüm izle, Korkma Ben Yanındayım dizisinin 10.Bölümü tek parça full hd kalitesinde easyizle.com farkıyla burada sizlerle.

Yorumlar 0
Yorum yapabilmek için giriş yapman gerekli!Buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsin.
Listelenecek yorum bulunamadı. İlk yorumu sen atmaya nedersin?
Grup Kapak
Grup AdıGrup Adı

Grup Yöneticisi

Grup Bilgileri
Grup Resimleri
Grup Sosyal Bağlantıları
Grup Ayaları
 • Paylaşım

  Sadece grup yöneticileri paylaşım yapabilir

 • Gizlilik

  Sadece üye olanlar grubu görebilir